Hopp over til hovedinnhold

Koordynator ciągłego doskonalenia

Stepnica, Vest-Pommern - Utforsk stedet Kvalitet og LEAN Heltid

Stillingsbeskrivelse

Company description

Jesteśmy zakładem produkcyjnym, w którym od ponad 20 lat z największą starannością produkujemy surowe meble z drewna sosnowego.

Job description

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Analiza i mapowanie istniejących procesów w celu ich optymalizacji
  • Generowanie akcji wpływających na obniżanie kosztów i/lub zwiększanie satysfakcji klienta
  • Analiza wskaźników związanych z produkcją w celu identyfikacji obszarów do usprawnień
  • Inicjowanie projektów usprawniających, zapewniając przy tym, że są prowadzone przez odpowiednie zasoby w organizacji
  • Zarządzanie wybranymi projektami
  • Prowadzenie warsztatów KAIZEN
  • Koordynowanie procesu benchamarkingu umożliwiającego wdrażanie „best practices”
  • Organizowanie sesji szkoleniowych w celu rozwijania umiejętności związanych z Lean management
  • Tworzenie, wspieranie i promowanie kultury ciągłego doskonalenia

Qualification

Oczekiwania:

  • Praktyczne doświadczenie związane z rozwojem procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość metodologii Lean manufacturing
  • Umiejętność zarządzania projektami, planowania, ustalania priorytetów i wprowadzania zmian
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Proaktywność, zorganizowanie i zorientowanie na wyniki
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

More Information

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wsparcie i możliwości rozwoju
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne benefity pracownicze oraz przyjazną atmosferę pracy

Aplikuj przez stronę lub na rekrutacja.stepnica@inter.ikea.com z dopiskiem „Koordynator ciągłego doskonalenia".

Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Szczegółowe informacje, dotyczące administratora danych, podstaw przetwarzania danych, przysługujących praw, okresów przetwarzania danych oraz zasad ich przetwarzania można znaleźć pod adresemhttps://www.industry.ikea.pl/ Aplikując wyrażasz na to zgodę.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 12.06.2022 r. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.